דאנק

מסכמים מחזור 10

מאת: אילון סלוס

הובר מוביל את אילת לניצחון (צילום: עודד קרני / מנהלת הליגה)

פתח זיו

אחרי הרבה זמן, יפתח זיו סוף סוף מצדיק את האשראי הגדול שהעניקו לו בהחתמה למכיב ת"א. זיו נכנס למשחק כשמכבי ת"א בפיגור 74-77 , 3 דקות לסיום. זיו עם 7 נק', 5/5 מהקו, סחט 3 עבירות, 2 ריבאונדים ו-2 אסיסטים ואחראי כמעט לכל הנקודות של מכבי ת"א בהארכה בדרך לניצחון 84-88. גליל שוב לא מצליחה שוב לנצח קבוצה שמדורגת מעליה: במשחקים מול מכבי ת"א, הפועל ירושלים והפועל חולון, למרות שהם נכנסו ביתרון או שוויון לרבע הרביעי.

 צמד חמד

הפועל אילת מצליחה לשבור רצף של תשע ניצחונות בית רצופים של הפועל חולון ולא מעט בזכות הצמד שוכמן (שיא קריירה) את הובר שבעבר שיחקו בגלבוע/גליל ונמצאים בעשרת הגדולים של הקלעים הישראלים. הובר נותן את העונה הטובה בקריירה שלו עם 30 דקות בערב ומעמיד את הממוצעים הטובים בקריירה שלו ומכפיל אותם:  12 נק' , 3 ריב' ו-5 אס'. הובר מדורג 6 באסיסטים , 4 בנקודות למשחק בין הישראלים, 3 במדד המשוקלל בין הישראלים,  14 בחטיפות ובאחוזים ל-3. ואכן המספרים האלו שווים זימון לנבחרת ישראל.

רבותי ההיסטוריה חוזרת

מאז שובה לליגת ווינר סל, רצף הניצחונות הכי ארוך שהשיגה הפועל חיפה עמד על שלושה, שכללו ניצחון על הפועל באר שבע ובכולם היא סיפקה קאמבק במחצית השנייה: במחזור הנוכחי ניצחון 67:71 אחרי שנקלעה לפיגור במחצית ורצה במחצית השנייה ריצת 11:40, בעונה שעברה ניצחה בבית 91:101 , כשהיא קולעת את 11 זריקותיה הראשונות מהשדה ברבע השלישי , ובחוץ 78:82 אחרי ריצה של 0:20 בפתיחת המחצית השנייה. וברכות לאלעד חסין על ניצחון היובל בליגת ווינר סל.