דאנק

מסכמים מחזור – מחזור 23

עייפים אך מרוצים, צפוף בבית ולמי כדאי לשים לב

מאת: אילון סלוס

שלוש בום ! תומאסון. (צילום: עודד קרני / מנהלת הליגה)

הדרמה חוזרת העייפות נשארת

מחזור עם שני משחקים דרמטיים לצד ארבעה משחקים חד צדדיים. גלבוע/גליל והפועל ת"א האדומות יספקו לנו אחה"צ של דרמה שמסתיימת לאחר 2 הארכות בניצחון של האורחת מהגלבוע. לצד הדרמה בלטה העייפות הגדולה של השחקנים שהתבטאה ב-56% מהקו להפועל ת"א ו-72% של גלבוע, פחות מ-20% ל-3, 49% ל-2 של גלבוע/גליל ו-33 איבודי כדור. גלבוע/גליל שכמעט ולא השתמשה בספסל עלולה לשלם מחיר על כך בהמשך. הפועל ב"ש עם ה\ניצחון שני רצוף ודרמטי על נס ציונה שגם במשחק הזה בלטו האחוזים הנמוכים ו-40 איבודי כדור.

 

צפוף בתחתון ואין כמו בחוץ

הבית התחתון מספק דרמה ומאבק על המיקום והכניסה לפלייאוף העליון. בין המקום ה-5 שבו ניצבת חיפה שנמצאת בפורמה חלשה לבין הפועל ת"א במקום ה-11 מפרידות 2 נק' בלבד, כך שכל משחק מעכשיו הוא קריטי. נקודה נוספת שלבית אין משמעות, 3 ניצחונות חוץ כשרק נהריה מול אשדוד החלשה מנצחת בבית.

 

שימו לב

בן קרטר מאילת, בנו של מייק קרטר האגדי, מגיע לליגת העל ומנפק משחק מצויין עבור אילת עם 13 נק', 8 ריבאונדים, מדד 19 ומדד +/- של 22.

זיו בן צבי בכושר שיא עם דאבל-דאבל שני מהחזרה לליגה מוביל את אילת לניצחון שני רצוף. הפעם עם 14 נק' , 3/3 לטווח ה-3, 11 אסיסטים ומדד +/- הגבוה בקבוצה.

ליאור קררה, בוגר מחלקת הנוער של רעננה, מנס ציונה. משחק בשני המשחקים האחרונים מעל 25 דקות בממוצע עם 12 נק' ו-7 ריבאונדים.