דאנק

מסכמים מחזור – מחזור 22

התגעגענו, הישראלים באים ותמונת מצב מלאה

מאת: אילון סלוס

תומר גינת מוביל את האדומים (צילום: לילך וייס / מנהלת הליגה)

התגעגענו

התגעגענו לכדור הנושק אל תוך הסל, התגעגענו לדרמה והמתח עד השנייה האחרונה, התגעגענו אפילו לצליל המשרוקית המלווה בתיאטרליות של שילוב בין גוף לידיים, התגעגענו לשידורים ואפילו התגעגענו לטראשטוק. ברוך שובת ליגת ויינר סל 2020

הישראלים כבר כאן

דני אבדיה בעונתו האחרונה לפני ה-NBA מוביל בביטחון את מכבי ת"א עם שורה סטטיסטית מגוונת של 23 נק', 7 ריב', סחט 6 עבירות והוסיף 5 אסיסטים, הצמד בן צבי את מנקו עם דאבל-דאבל מרשים לכל אחד סוחפים את אילת לניצחון בהארכה, ים מדר ותומר גינת אמונים על הניצחון באדום ואיתי שגב עם דאבל-דאבל היה אחרי לבריחה ולניצחון של נהריה.

רוצים לראות

הקורונה היא הזדמנות טובה לתת צ'אנס אמיתי לישראלים צעירים. מעבר לשמות בסגל הצעירים צריכים לראות דקות משחק. אז אבדיה, מדר, נועם דברת, עמית עבו וחנוכי כבר כאן אבל נרצה לראות בדקות משמעותיות את גלעד לוי בגלבוע/גליל, מוחמד אבו ערישה בב"ש, גיא פלטין בחולון, רז אדם בהפועל ת"א, נועם אביבי בראשל"צ ובן קרטר באילת.

תמונת מצב

כפי שנראה כרגע מקומות 1-4 כבר מסודרים ויישארו בדיוק כפי שהם. בבית התחתון העניינים מורכבים יותר אבל הפועל ת"א נראית רמה אחת מעל כולם ותסיים חמישי, מכאן הכל פתוח. חיפה לא בכושר אבל עם 11 ניצחונות שיתנו לה כנראה מקום בפלייאוף. על שני המקומות הנותרים יתחרו נהריה, אילת, נס ציונה וב"ש. בכל מקרה בפיינלפור ההיכל בנוקיה יהיה רותח עם דרבי של הפועל ת"א מול מכבי ת"א והפועל ירושלים נגד ראשל"צ.