דאנק

מסכמים מחזור – מחזור 9

המרענן הרשמי של הליגה מנס ציונה: וויטי, לימונד וזילברשטיין (צילום: עודד קרני)

מאת: אילון סלוס

שגב מבינתי

בלי ששמנו לב, ככה מתחת לסלים הופך איתי שגב לשחקן עם נוכחות מרשימה בצבע ונותן את העונה הטובה בקריירה שלו. שגב עם 9 נק', 6.6 ריב', 1.7 חט' ומדד 15.1 מציג את המספרים הטובים ביותר בקריירה שלו. בשלושת המשחקים האחרונים שגב קולע דו ספרתי כולל שיא קריירה של 17 נק', כמעט דאבל-דאבל בשני משחקים ובשלישי הצליח להגיע לדאבל-דאבל, ממוצע של 15.33 נק' ו-10 ריב' ומדד 22.3. רק העונשין נותר עקב באכילס כשהוא זורק הכי הרבה בליגה אבל פוגע קצת מעל 50%.

 

לטביוס כאן !

אחרי ששוחרר מחולון ולקח לו מחק אחד להתאקלם לטביוס ויליאמס מוביל את האדומים ל-3 ניצחונות רצופים שבכולם הוא מסיים עם דאבל-דאבל באחוזים מרשימים (כולל 90% מול הפועל ב"ש) ומדד משוקלל בכל משחק מעל 30. בחולון הוא החל את העונה נפלא עם שלושה משחקים שדומים למשחקים שלו בהפועל עם דאבל-דאבל ומדד מעל 30, התקווה באדום שהנסיגה שהיתה לו בחולון לא יקרה אצל הפועל ת"א.

 

נס ציונה המרענן הרשמי

ג'ף ויטי שחקן החודש ונדב זילברשטיין מאמן החודש מצעידים את נס ציונה לעונה מופלאה בארץ ובאירופה. נס ציונה מציגה קאדר זרים משובח ומלוכד נטולי אגו בשמות ג'ף ויטי, ג'רמי האלוול, קורי פישר ודקוואן קוק. ויחד איתם רביב לימונד הבלתי נגמר וגולן גוט. נס ציונה ראשונה באסיסטים, שנייה במדד המשוקלל ושלישית בליגה בנקודות ובריבאונדים.

 

שניים מהקו

שני שחקנים עומדים על מאזן מרשים של 100% מהקו: ג'יימס פלדין עם 21/21 כולל 7/7 בשני משחקים ולה דונטיי הנטון עם 18/18 שמחזיק במאזן מושלם גם בגזרת ההפסדים בכל  המשחקים בהם שותף אשדוד הפסידו העונה.

 

הנבחרים

שחקן המחזור: ג'יימס פלדין (הפועל ירושלים)

חמישיית המחזור: גרגורי ורגס (מכבי חיפה), ג'יימס פלדין (הפועל ירושלים), ג'ף ויטי (נס ציונה), איתי שגב (עירוני נהריה), לטביוס ויליאמס (הפועל ת"א)