דאנק

פיינלפור 2019 מכבי "פוקס" ת"א – הפועל "מול הים" אילת

באיזה הפרש בדיוק יסתיים המשחק ? בחזרה ל"נערי הפוסטר" של מכבי ת"א , מי הקבוצה היחידה שאילת לא ניצחה העונה ? ומי היחידים שקלע דו ספרתי במפגשים בין הקבוצות ?

מנקו, זוסמן, מונרו ופלדין עם הצלחת (צילום: עודד קרני / מנהלת הליגה)

מאת: אילון סלוס

זהירות ספוילר:

מכבי ת"א פתחו היטב את המשחק כשאילת מתקשה לעצור את בלאק ואובראיינט ובתום הרבע הראשון יתרון 8 לצהובים. custodia samsung a8 ברבע השני אילת בהובלת אליז'יה בראיינט ושני "נערי הפוסט" לשעבר, אבי בן שימול ועידן זלמנסון , חוזרת לעניינים ובמחצית הפער רק 3. samsung custodia ברבע השלישי הפער נע בין 3-7 נקודות. custodia silicone samsung a8 ברבע שולדבראנד עם שלשה מוריד ל-2, אבל דיברתולמאו , בלאק ורול מגיבים בדרך לניצחון 84-88 כשהם מקפידים על סדרה הנדסית בניצחונות העונה (13 בראשון, 10 בשני, 7 בשלישי ו-4 ברביעי…).

המפתחות לניצחון:

המפתח לניצחון של מכבי הוא הצמד בלאק את אובראיינט שאמורים לנצל את היתרון הגדול בצבע של הצהובים. בכל הניצחונות העונה שלטו הצהובים בריבאונד. גם הרוטציה הארוכה של מכבי ת"א אמורה לעשות את העבודה אל מול השמיכה הקצרה של אילת. המפתח של אילת הוא בעיקר הרעב של השחקנים תוך ניצול השאננות המסוימת של מכבי ת"א. הכרישים תלויים במידה רבה בסולימאן בריימו שאמור לעבוד קשה מאוד בצבע, אבל בעיקר בשני "נערי הפוסטר" של מכבי ת"א בעבר, בן שימול שמנווט את המכונה ועידן זלמנסון שאמור לתת לבריימו לנוח בשקט. iphone custodia גם ההגנה של אילת, שספגה העונה כ-80 נקודות, ספגה בממוצע מול מכבי ת"א במנורה כ-100 נקודות. iphone custodia outlet

מספרים חזקים:

  • מכבי ת"א עם 52 אליפויות, אילת עם פעמיים בגמר הפלייאוף (1998 ו-2015),
  • הקבוצה היחידה שאילת לא ניצחה העונה היא … מכבי ת"א, שרשמה מולה סוויפ עונתי 0:3.
  • מכבי ת"א היא הקבוצה האחרונה בליגה שהצליחה לזכות בשתי אליפויות רצופות: בעונות 10/11 ו-11/12. בפעם הקודמת שהיא הגיעה לפלייאוף כאלופת המדינה, היא הובילה 0:2 על הפועל אילת בחצי הגמר, אבל הדולפינים ניצחו שלוש פעמים ברציפות ועלו לגמר.
  • השחקן היחידי ממכבי ת"א שקלע מול אילת דו ספרתי בכל הניצחונות שלה הוא ג'וני אובריינט (16,15, ו-11 נקודות).