דאנק

גמר פלייאוף 2019 – מכבי ת"א זוכה בתואר הראשון שלה העונה – אלופת המדינה

מכבי ת"א אלופת המדינה 2019 (צילום מתוך אתר מנהלת הליגה)

מאת: אילון סלוס

למה הכל צפוי ? לאן צריכים להסתכל דני אבדיה ויובל זוסמן ? ולמה הבנו שאסור לעבור לסדרות ?

הכל צפוי

מכבי "FOX" ת"א מנצחת בגמר הפיינלפור  את  מכבי "מתחם האלף" ראשל"צ 75-89 ומצליחה, לראשונה מזה שש שנים, להגן על תואר האליפות.

ובדיוק כמו שהיה כתוב בתסריט, ברבע הראשון מכבי יצרו בריחה, ראשון על אדי הדלק האחרונים חזרו למשחק וירדו להפסקה בפיגור מינימלי, ברבע השלישי הצהובים יצרו בריחה ראשונה שמד הדלק מהבהב וברבע האחרון נחתם הסיפור סופית ומכבי ת"א זוכה באליפות המדינה.

זוסמן ואבדיה לאן?

יובל זוסמן (בתפקיד הסטטיסט) ודני אבדיה (דקה על המגרש) צריכים לפקוח את העיניים ולהסתכל סביב, ולא כי בא אביב, אלא לראות מולם את נמרוד טישמן, בוגר מחלקת הנוער של מכבי ת"א, ש"איבד" לא מעט שנים מהקריירה שלו ונזכר בגיל 28 לפרוח,ואיתי שגב אף הוא תוצר מחלקת הנוער של מכבי ת"א, שנמק על הספסל של מכבי ראשל"צ ומצד שני רחוק רחוק לראות את עמרי כספי ש"ברח" בזמן והגיע למחוזות אחרים ולהחליט איפה הם רוצים לראות את עצמם בעוד מספר עונות .

ראשון לציון כמשל

ראשון לציון המחישה לנו בצורה הטובה הטובה ביותר למה מעבר לסדרות פרושו "רצח" הספורטיביות והתחרותיות בליגה. ראשון לציון הצליחה לפגוע במשחק אחד מול ירושלים אבל הגיעה עייפה ורצוצה לגמר שמולה קבוצה שמותאמת לשני משחקים בשבוע עם סגל זרים ומתאזרחים עמוק שלא נגמר. למעט שתי העשירות , מכבי ת"א והפועל ירושלים , אף קבוצה לא בנויה לסדרות ולכן ספוילר לעונה הבאה (ורבות אחרייה) , אחרי  12 שנה גמר אליפות המדינה היה בין מכבי ת"א להפועל ירושלים. בהצלחה !