דאנק

הסעודה של סלוס: מחזור 1

לוגו עגול ווינר סל

מנת פתיחה

התגעגעו. אוי כמה שהתגעגענו.

לצליל הכדור על הפרקט, לרגעי האושר אחרי ניצחון, להתרגשות של לפני המשחק, לישראלים עם רעב בעיניים, לזרים שאנחנו יודעים שעוד כמה שנים הם ישחקו בליגה הטובה בעולם, לקהל האדום בדרייב אין (רק בלי הקללות), לקהל הסגול מחולון, לוירטואזיות של שון דוסון, לחואקין שוכמן שמרים את הקהל בגן נר, לתנועות של עומר אסתרון אחרי שריקה לעבירה טכנית, לראות סוף סוף ישראלי בן 19 שחקן חמישייה במכבי ת"א, למשחקים צמודים עם הרבה מהפכים. ברוך בואך עונת 2017/18.

 

מנה עיקרית

אין זה מקרי שבשבוע שבו מונה עודד קטש למאמן נבחרת ישראל, שחקני דור הביניים נתנו הופעות משכנעות והעבירו מסר ברור. העתיד כבר כאן. תודה לותיקי היישוב: הלפרין, אוחיון, פניני, אליהו, מקל וכדיר על שנים נפלאות. אבל הנבחרת חייבת להיבנות מחדש סביב כספי והאואל ויחד איתם עוז בלייזר, תומר גינת (דאבל-דאבל של 14 נק' ושיא קריירה של 15 ריבאונדים), שון דוסון (17 נק', 8 ריבאונדים ומדד 23), תמיר בלאט (10 נק' ו-3 אסיסטים), יפתח זיו (8 נק' ו-8 אסיסטים), חואקין שוכמן (שיא קריירה של 15 נק'),יובל זוסמן (8 נק' 2/3, ל-3,3 ריבאונדים), רפי מנקו, בר טימור, עידן זלמנסון.

 

מנת סיום

הקינוח שלנו מריר הפעם. דאנק מצר על תופעת המתאזרחים שחוזרת כאש בשדה קוצים. לא ברור מדוע גלבוע/גליל צריכה את שירותיו של ספנסר וייז שהסתכמו ב-6 דקות בלי נקודות, על חשבון קרפלס ואלטיט, מדוע אשדוד מעלה שני מתאזרחים, הוניג ווורץ עם 48 דקות, 1/10 ל-3, 7 נק' על חשבון נמרוד לוימכבי ת"א בלי שום ציביון ישראלי ו-3 מתאזרחים מובילים, אדריאן בנקס בהפועל ת"א עם 30 דק' , 0/4 ל-3 על חשבון מנקו ואיידן, דאגלס מנהריה עם 11 דקות בלי נקודות על חשבון בן צבי. והרשימה עוד ארוכה. דאנק קורא להגבלת מתאזרחים ל-1 בקבוצה, ורק אלו שמשחקים מעל שנתיים.