דאנק

והרי התחזית

il-poffs-dunk15

לא לחינם סדרות רבע הגמר נקבעו באופן מכוון. מטרתם היא שתחזית דאנק מתחילת השנה אכן תמומש והילת הנביאות שלנו עדיין תשרה במלואה. תזכורת: חזינו בתחילת העונה שלפיינלפור יעפילו הפועל ירולשים, מכבי ת"א, ראשל"צ ואילת. ואם חזינו – זה בדיוק מה שיהיהולחדשות בהרחבה.

הפועל ירושלים (1) – הפועל ת"א (8) 0-3

דרבי האדומות יסתיים בסוייפ מבית מדרשם של הירושלמים. עם כל הכבוד לאדומים מת"א , הם לא בליגה של ירושלים. לירושלים יתרון משמעותי כמעט בכל עמדה, נוסיף לכך את העובדה שנייט רובינסון צפוי ללכת באמצע המשחק לשחק בסוני פלייסטיישן, והקהל בהיכל איינשטיין להלחיץ את השחקנים. הרי התחזית היא לניצחון 0-3 לירושלים ורק שייגמר בשלום ובספורטיביות.

מכבי ת"א (2) – בני הרצליה (7) 0-3

לפני מספר שבועות היינו חותמים שדווקא הרצליה תעשה חיים קשים לכל קבוצה, אבל מאז עברו הרבה מים באולם היובל והרצליה הפכו לקבוצה כבויה. הזרים נראים בדרך לים, יפתח זיו ומורן רוט לא מצליחים להיות בעלי הבית, וגעגועיי לזליקוביץמנגד הצהובים נראים יעילים מתמיד. מקל נכנס בקיר ולא רואה אף אחד ממטר לטוב ולרע, הזרים נותנים תפוקה ואפילו יבזורי מבליח להופעות אורח. גם כאן צפוי סוויפ.

מכבי חיפה (3) – מכבי ראשל"צ (6) 3-1

המשחק הצמוד ביותר בסדרת רבע הגמר. חיפה הלהיט ההגנתי של הליגה מיישמת את המשפט שההגנה הכי טובה היאההגנה. למרות שנראה שראשל"צ מגיעה לסדרה לא במיטבה, אנו צופים שינוי מהותי, בעיקר מבית מדרשו של דריל מונרו שהוא הברומטר של הקבוצה. ההגנה של חיפה תעבוד קשה אבל לסדרה של שני משחקים בשבוע הכוח לא יספיק ובעיקר המנטליות. דאוסן בכושר שיא יחד עם זרים מנוסים יעשו את העבודה. ראשל"צ תגנוב במשחק הראשון את הביתיות (במקרה הגרוע במשחק השלישי) ותצליח במשחק הרביעי בבית מכבי להבטיח את מקומה בפיינלפור. חיפה יישארו עם הרבה מחמאות על עונה יפה.

עירוני נהריה (4) – הפועל אילת (7) 3-1

המשחק בין הצפון הרחוק לדרום הרחוק. חניכיו של עודד קטש יודעים להגיע בדיוק בזמן הנכון, בכושר הנכון ולקבל על הדרך הגרלה נוחה. עם כל הכבוד לנהריה, הפתעת העונה ולאריק אלפסי מאמן העונה שאנחנו מסירים את הכובע בפניהם, הרי אילת יעשו את העבודה הנדרשת , שבשבועות האחרונים הם נראים בכושר טוב יותר. אילת ינצחו במשחק הראשון בנהריה והשני בבית, יפסידו בשלישי בנהריה ויסגרו את הסיפור בבית.

נתראה בפיינל פור או שנאכל את הכובערבע גמר ספורטיבי ומהנה לכולנו