דאנק

ליינאפ מחזור 3

[match id=386]

מתי? שבת 19:50.

איפה? היכל טוטו חולון.

  • שידור ישיר בערוץ הספורט
  • לפי הנהלת הפועל חולון, צפוי להישבר הערב שיא צופים במשחק בית של הקבוצה בליגה.
  • מכבי אשדוד והפועל חולון הקבוצות הגרועות בליגה באחוזים ל-2.
  • אשדוד עדיין ללא ניצחון.
שולדבראנד ושרף. צילום: אלן שיבר, מנהלת הליגה.

שולדבראנד ושרף. צילום: אלן שיבר, מנהלת הליגה.

הפועל הכשרה ביטוח חולון

חולון סבלה מפתיחת עונה קשה שכללה בעיקר הפסדים ופציעות, אך בכל זאת נפתחה עם ניצחון ביתי. במשחק האחרון הפסידה חולון בירושלים כאשר הגיע פצועה ללא כריס רייט וגוני יזרעאלי, קלייבורן שיחק כשלא היה שותף באימוני הקבוצה בשבוע שקדם למשחק. במשחק הביתי הקודם חולון לא הצליחה למלא יותר מחצי ההיכל, ועשתה הרבה בשבועיים האחרונים כדי שבמשחק הקרוב, ההיכל יהיה מלא יותר. כריס רייט צפוי להשתלב לראשונה במשחק ליגה העונה, וגוני יזרעאלי כשיר גם הוא. אלון ספיר נקע את קרסולו באימון, וצפוי למעט בדקות משחק.

שחקן מפתח: אייל שולמן. הרכז הישראלי של חולון מראה שיפור במשחקו לעומת הקדם-עונה. הסקוררים האשדודים, גארט וסוואן, משחקים מעל 35 דקות כל אחד, ושולמן יהיה חייב להיות דומיננטי ולהקשות על גארט וסוואן בהגנה ובהתקפה.

אלעד חסין: "מדובר במשחק קשה וחשוב נגד יריבה מאוד מסוכנת,נצטרך להיות במיטבנו,להישאר מרוכזים ארבעים דקות על מנת לנצח את המשחק".

מכבי אשדוד / באר טוביה

השבוע התבשרה אשדוד ששחקנה, נועם לייש, לא צפוי לשחק העונה, וזה מצטרף לרצף הרע יחד עם אי-כשירותו של אורלנד ל-3 השבועות הקרובים וההפסד הביתי לנהריה, איתה תהיה תיאבק ככל הנראה נגד הירידה. אשדוד מגיעה בסגל ישראלי חסר מאוד, אך עם 3 זרים יעילים מאוד: גארט, סוואן ותומאס, שקלעו 71% מסך הנקודות של הקבוצה עד כה.

שחקן מפתח: יונתן שולדברנד. בהיעדר ישראלים דומיננטיים, ויחד עם החוק הרוסי, יהיה חייב שולדברנד להיות האקס פקטור של האשדוד ולכפות על שלישיית הזרים החזקה. במשחק הקודם קלע 0 נק' ביותר מחצי שעת משחק, ויהיה חייב להשתפר כדי להעמיד את קבוצתו לעמדת ניצחון.

צביקה שרף: "אנחנו יוצאים למשחק חוץ קשה אחרי הפסד מול נהריה. ניסינו ללמוד את הטעויות שעשינו מול נהריה כדי לא לחזור עליהם". (מקור: וואלה ספורט)

ובסיום

לאור הבעייתיות בסגל האשדוד, העומס על שחקני המפתח וההיכל החולוני, צפוי ניצחון ביתי לחולון ב-10