דאנק

למספרים, היכון, צא! – פלייאוף ווינר סל 2015

il-poffs-dunk15

"מספר 9 … מיקי ברקוביץ" . מי לא זוכר את הקריאה המפורסמת שגרמה לאלפי שחקני כדורסל צעירים לריב על חולצה מספר 9. יצאנו לבדוק אם נרכיב קבוצות לפי מספרי החולצות מי תהיה הקבוצה שתזכה באליפות. הנה לפניכם טורניר המספר החזק של דאנק.

המספרים שעפו בשלבים המוקדמים :

מספרי 13: ברייסי רייט, סקוורר, אריאלי, לאומי וושינגטון בקושי הצליחה להרכיב חמישייה וסיימה במקום האחרון

מספרי 5: קבוצה עם עודף גארדים (היינס, קולמן, סקוט,נואלס,וטישמן) ורק עם גבוה אחד ג'רמיס סמית' לא הצליחה להעפיל לשלב הבא.

מספרי 8: הקבוצה עם הרבה ישראלים לא העפילה לשלב הבא עם בוסטיין, יבזורי, אליהו, שמחון, דאוסן. על הספסל: באוורס, לינהארט היתה חסרה מסה בצבע ורכז טבעי.

מספרי 10: הלפרין, ניסים, גודס, נעימי וקלי שעל הספסל: ברנדויין, בית יוסף, בן דוד, ולייש סבלה אף היא מאינפלציה של גראדים ולכן לא הצליחה לעלות לשלב חצי הגמר.

מספרי 11: טיילור, טימור, כדיר, ג'ונסון ואסקה שעל הספסל: כהן ושחקנים צעירים היתה חסרה עומק בספסל וכוחותיה לא עמדו לה.

עפו ברבע הגמר:

מספרי 9: מורן רוט ניסה להנהיג בהתלהבות, אבל זה לא הספיק לקבוצה הכי ישראלית עם שולדבראנד, טיוס, יאנגר וג'ונס שעל הספסל היו ברקוביץ, אמיתי, רוזפלט ואורלנד.

מספרי 12: אוחיון, טפירו, הרוש, ג'ונסון והנינג שעל הספסל: נאור, מנקו, זליקוביץ ובן שימול סבלה מעודף של מנהלי משחק ומחסור בגבוהים.

מספרי 14: אחרי מאבק עיקש לא הצליחו לעלות לחצי הגמר עם מקי, לימונד, סוואן, בלייזר ויוטר. שעל הספסל: סולומון, בורל ואליאספור.

מספרי 6: למרות חמישייה סבירה: יזרעאלי, טיילור, טל דן, דווין סמית' וברוקס. הספסל שלה היה חלש עם  חנוכי, חלמיש, שוטבין, אריאל, ביר כץ

 

לחצי הגמר עלו:

מספרי 4: ג'רמי פארגו, אלכס יאנג, גפני, מגוייר וגייטס. על הספסל: אריאלי, וייאט, וילסון, ותומאס

מספרי 7: רוזן, קיצ'ן, רנדל, פאלמר, אוואנס. על הספסל: צ'וברוביץ, גוט, לואיס.

מספרי 15: דונטה סמית', לנדסברג, רוזו, אסברי וג'וליאן רייט. על הספסל: אובנון, שגב, קארמייקל והול.

מספרי 21: סלבי, נונאלי, וואט, דיז'ון תומפון ואפוואיבו. על הספסל: דיון תומפסון, סופו וקליימן.

 

מספרי 4 – מספרי 7. משחק קל שהסתיים בניצחון מוחץ של מספרי 4, שהעומק בספסל שלהם הכריע. יאנג ופארגו טיווחו מכל מרחק גייטס ומגוייר שלטו בצבע ומולם רנדל לא הצליח לשמור על כולם ביחד.

מספרי 15 – מספרי 21. משחק צמוד ומותח שהוכרע בשניות הסיום. מספרי 21 שיחקו פנימה לגבוהים שלהם שטחנו בצבע שמנגד מספרי 15 רצו על כל המגרש. בסוף האתלטיות של מספרי 15 ובעיקר ג'וליאן רייט שלבדו נלחם כארי מול חבורת הנפילים שלו. דונטה סמית' התכבד בסל ניצחון ומספרי 15 עולים לגמר.

הקפטנים מציגים את הטבעות. צילום: אלן שיבר, מנהלת הליגה.

הקפטנים מציגים את הטבעות. צילום: אלן שיבר, מנהלת הליגה.

 

הגמר הגדול: מספרי 15 – מספרי 4

אחד המשחקים הגדולים שהסתיים רק לאחר הארכה בניצחון של מספרי 4. פארגו מול דונטה, יאנג מול לנדסברג, גפני מול רוזו, מגוייר מול אוסברי וגייטס מול רייט מצאפ' צמוד ומעניין לכל אורכו. בסיום דווקא הספסל של מספרי 4 עם וייאט ותומאס שנכנסו לעניינים הצליח להביא לניצחון גדול. שאת סל הסיום קולע אלכס יאנג.

 

ברכות למנצחים מספרי 4 ולהתראות בטורניר בשנה הבאה.