דאנק

ועכשיו לתחזית – זו תהיה העונה של…

jerusalem-arena-start-15-9-14זו תהיה העונה של הפועל ירושלים: אחרי 2000 שנות, עם ארץ ציון ירושלים באמצע, העונה ירושלים תלך עד הסוף: יש לה את הניסיון והברק בעיניים של אליהו והלפרין, המסה של ג'וזף ג'ונס, האתלטיות של גפני, שחקני מאני טיים כמו דונטה סמית', דרווין קיצ'ן וברייסי רייט, עומק בספסל עם בר טימור, יניב גרין ואדם אריאל , אולם חדש, מאמן אנרגטי, והתחזית של דאנק: יגיעו ימות המשיח..

זו תהיה השנה של דן שמיר: הלפטופ חוזר לליגת העל ויקח את אילת כמעט הכי רחוק שיש, עם צמד הזרים דאבל K: קאליף וייאט וקווין פאלמר יחד עם סגל ישראלי נוצץ, שמיר יסיים עם גביע המדינה וגמר פלייאוף.

זו תהיה העונה של ג'רמי פארגו: הרשים במשחקי ההכנה והוביל את טור הנקודות של מכבי ת"א במרבית המשחקים. פארגו יהיה כנראה נקודת האור היחידה של הצהובים מה שלא בטוח יספיק להגיע רחוק.

זו תהיה העונה של הקולג' בגלבוע: איתי שגב יפרוץ קדימה ישפר תוך כדי תנועה את המגרעות שלו בראשם הקליעה מבחוץ, רפי מנקו יבער כמו לוע מתוך תותח, נמרוד טישמן ייקבל הרבה דקות ואולי גם יעשה איתם משהו ועודד ברנדווין יהיה הפתעת העונה.

זו תהיה העונה של רביב לימונד: ימשיך את היכולת הנפלאה שלו וישדרג את מעמדו כגארד מספר 1 בישראל. הוא יהפוך לבעל הבית של האדומים ועל ידיו וקבלת ההחלטות שלו יישק דבר.

זו תהיה העונה של דגן יבזורי: הידית ממשמר העמק ייקח את כל הירוקים על הגב שלו, והקבוצה תהיה העונה בצלמו ובדמותו. ימשיך את היכולת הטובה ויהפוך לשחקן חמישייה לגיטימי בנבחרת ולארז יהי קשה מאוד להתעלם ממנו.

זו תהיה העונה של ג'ורדן טיילור:  מגיע לקבוצה שמומחית בהבאת שחקנים אל קדמת הבמה. טיילור חייב את חולון והם חייבים אותו, מה שיביא לפריחה הדדית ולכימיה טובה גם עם הקהל המקומי.

זו תהיה העונה של טל דן: השור הכתום מנס ציונה שישילים סוף סוף עונה שלמה, יציבה ומלאה שבסופה יהפוך לשחקן לגיטימי בסגל של ארז אדלשטיין.

זו תהיה העונה של עוז בלייזר: עוד צעד קטן ובוגר מחלקת הנוער של גלבוע/מעיינות הופך לדבר הבא בכדורסל הישראלי. יהפוך את הרצליה לסוס השחור של הליגה ואת עצמו לשחקן שיגיע לאירופה.

זו תהיה העונה של שון דאוסן: יהפוך לישראלי הבכיר של מכבי ראשל"צ, מרגיש בבית ובהחלט יכול לסחוב את הקבוצה למחוזות יפים ולהפוך עם בלייזר, שגב ומנקו לדור העתיד של נבחרת ישראל.

זו תהיה העונה של יהוא אורלנד: מקבל באשדוד את המפתחות של הישראלי הבכיר ויסיים את העונה ברשימת 130 הקלעים הגדולים בכל הזמנים (כרגע מדורג 155)

זו תהיה העונה של רועי חגאי: עם רקורד דל של 6 משחקים בליגת העל כמאמן ראשי, יהפוך חגאי את העונה הזו למקפצה שלו כמאמן ליגת על ראוי. שמר על חלק מהסגל מהעונה שעברה, ינסה לקדם צעיר או שניים והכי חשוב יסיים לראושנה בקריירה כמאמן ראשי עונה מלאה וישאיר את נהריה בליגה.

זו תהיה העונה של הכדורסל הישראלי, הקהל הישראלי, יהיה מתח ועניין, קהלים טובים והרבה כדורסל חיובי.