דאנק

הכוכבים של דאנק – מחזורים 27-28

גוני יזרעאלי

גוני יזרעאלי בפעם השנייה. צילום: גיל שאשא

השבוע בכוכבים של דאנק: מגיעים לישורת האחרונה. שון דאוסן בתצוגות נפלאות מצדיק את בחירותו לכוכב הישראלי הצעיר של דאנק. בזרים ובישראלים אנחנו ממשיכים לשלב הפלייאוף שבו נפרט בשבוע הבא את המועמדים ופרטי התחרות עד לתואר הנכסף הכוכב הישראלי והזר של דאנק.

הכוכב הישראלי של דאנק

***** גוני יזרעאלי (הפועל חולון) – שני משחקים טובים לגוני שמגיע מוכן לסדרת הצלבה חמה נגד ירושלים*. מסיים נגד גלילבוע עם 18 נק' באחוזים גבוהים, 6 אסיסטים ומדד 25 .

**** ליאור ליפשיץ (אשדוד) – מוביל את האשדודים כל הדרך אולי לנס גדול של הישארות בליגה. מוביל את האשדודים לשני ניצחונות שנגד נס ציונה עם 12 נק', 8 אסיסטים, 5 ריבאונדים, מנהיגות ומדד 20.

*** אבירם זליקוביץ (הרצליה) – למרות ההפסד נגד נתניה זליקוביץ מציג משחק ענק עם 20 נק', 100% מהעונשין, 7 ריבאונדים, 5 אסיסטים ומדד שיא של 32.

מצטבר: 1. לימונד (הפועל ת"א) – 41, 2. הלפרין (ירושלים) – 32, 3. אליהו (ירושלים) – 28

הכוכב הישראלי הצעיר של דאנק

משחקים טובים לשלישיית הצמרת שנתנו את הטון במהלך כל העונה. המוליך הגאה והזוכה בתואר המלך שון דאוסן, הנסיך נמרוד טישמן והמשנה עוז בלייזר.

***** שון דאוסן (מכבי ראשל"צ) – שני משחקים מצויינים לדאוסן. במשחק נגד אילת משיג דאבל-דאבל מרשים של 13 נק' ו-10 ריבאונדים, מוסיף 4 אסיסטים ומדד 22.

**** נמרוד טישמן (גלילבוע) – מוליך את גלילבוע לניצחון ביתי על נס ציונה. מסיים עם 10 נק', 3 ריבאונדים, 6 אסיסטים ומדד 16

*** עוז בלייזר (הרצליה) – למרות ההפסדים, קנה מקום קבע בחמישייה. מסיים עם 14 ו-13 נק' , 6 ריבאונדים ומדדים 11 ו-14.

מצטבר: 1. שון דאוסן (ראשל"צ) – 66, 2. נמרוד טישמן (גלילבוע) – 54 , 3. עוז בלייזר (הרצליה) – 45.

 

הכוכב הזר של דאנק

***** ראשן פרימן (נתניה) – שני משחקים נפלאים לסנטר מנתניה. מוליך את היהלומים לניצחון על הרצליה עם דאבל-דאבל של 22 נק', 10 ריבאונדים ומדד 34 .

**** אר טי גווין (אשדוד) – שני משחקים נפלאים לגווין שמותיר סיכוי לאשדודים. מוביל את אשדוד לניצחון על נס צמיונה שהוא מסיים עם 23 נק', 9 ריבאונדים ומדד 26.

***. דונטה סמית' (מכבי חיפה) – מוביל את הירוקים לניצחון ראשון העונה על האדומים. מסיים עם 20 נק' באחוזים גבוהים, 4 ריבאונדים, סחט 8 עבירות, 6 אסיסטים ומדד 32.

מצטבר: 1. דונטה סמית (חיפה)-43,  2. בראון (הפועל ת"א) -30, 3. האניקאט (נס ציונה) – 24

 

מילה טובה

לספורטיביות של קבוצות התחתית במשחקי הפלייאוף התחתון שלא נותנות משחקים ונלחמות עד הסוף למרות שאלו משחקים חסרי חשיבות עבורן