דאנק

הכוכבים של דאנק – מחזור 21

השבוע בכוכבים של דאנק: שבוע אחרי שאיבד את פסגת הכוכב הישראלי חוזר לשם ליאור אליהו בסערה והקרב בינו ללימונד חם מתמיד, שם חדש ומבטיח מבית מדרשו של ארז אדלשטיין בכוכב הצעיר, האניקאט חוזר מהפציעה ומאיים על פסגת הזר של דאנק.

הכוכב הישראלי של דאנק:

****** ליאור אליהו (הפועל ירושלים) – כמה שהוא היה חסר לירושלים נגד מכבי. איזה משחק נפלא לאליהו: 17 נקודות,  9 אסיסטים (!) – שיא קריירה, 5 ריבאונדים ומדד 31.

**** רביב לימונד (הפועל ת"א) – ממשיך ביכולת הנהדרת שלו והוא חוזר סופית לכושר שהיה לפני הפציעה. מוליך את האדומים לניצחון חשוב ומסיים עם 19 נק', 6 ריבאונדים, 4 אסיסטים ומדד 16.

*** גיא לביא (הרצליה) – משחק נפלא ללביא שלוקח את ההזדמנות לאחר פציעתו של בן שמול. מסיים עם 9 נק', 5 ריבאונדים, 3 אסיסטים ומדד 18.

מצטבר: 1. אליהו (ירושלים) – 28, 2. לימונד (הפועל ת"א) – 28,  3. הלפרין (ירושלים) ורוט (חיפה) – 19

הכוכב הישראלי הצעיר של דאנק:

***** גולן גוט (הפועל ת"א) – עוד יציר כפיים של ארז בדרך למעלה. 11 דקות מלאות בביטחון, שלשה אחרי תרגיל שנבנה עליו, וגם חטיפה ואסיסט.

**** נמרוד טישמן (גלילבוע) – למרות ההפסד, הצגה יפה עם 9 נק', 6 ריבאונדים ו-6 אסיסטים בדרך למדד 13.

מצטבר: 1. שון דאוסן (ראשל"צ) – 52, 2. נמרוד טישמן (גלילבוע) – 41 , 3. עוז בלייזר (הרצליה) – 33.

הכוכב הזר של דאנק:

**** דווין רובינסון (נתניה) – למרות ההפסד, זה היה נראה שרובינסון משחק לבד מול הפועל ירושלים. מסיים עם 29 נק' (כמעט חצי מהנקודות של נתניה), 9 ריבאונדים, סחט 11 עבירות ומדד 39.

***** ג'וש אוואנס (הפועל ת"א) – עדנה מחודשת ומשחק נהדר לאוואנס. מסיים עם דאבל-דאבל של 19 נק' ו-12 ריבאונדים, מוסיף 4 הטבעות ומדד 28.

***.טיילר האניקאט (נס ציונה) – משחק נפלא בתוספת דאנק מהסרטים. דאבל-דאבל של 17 נק' ו-11 ריבאונדים, 7 אסיסטים ומדד 30.

ונציין גם את: בראון (הפועל ת"א), גייטס (אילת), דאב (אשדוד), ג'קסון (גלילבוע), קיצ'ן (ירושלים), רייס טייוס וסמית' (מכבי ת"א), בורל ודונלסון (הרצליה), סימפסון (נס ציונה).

מצטבר: 1. דונטה סמית (חיפה)-27, 2. בראון (הפועל ת"א) והאניקאט (נס ציונה) – 20, 3. ג'וש דאנקן  (ירושלים) – 19

מילה טובה

למנהלת הליגה על הרעיון של פלייאוף עליון, 4 קבוצות הכי גדולות בארץ במאבקים ישירים: מכבי ת"א, הפועל ירושלים, מכבי חיפה והפועל ת"א. ישחקו הנערים לפנינו.