דאנק

לא ימכרו כרטיסים לאוהדי הפועל ת"א בדרבי, והסכם חסות חדש למועדון

השבוע ארגון Gate 11 של אוהדי מכבי "אלקטרה" תל אביב הודיע כי לא יגיעו אוהדי הקבוצה למשחק הדרבי בעקבות אירועי האלימות האחרונים בין מחנות האוהדים. היום הודיע המועדון האדום של תל אביב, כי לא נותרו עוד כרטיסים לאוהדי הקבוצה, שכן כל המקומות כבר שמורים למנויים.

מכבי תל אביב סובלת מפתיחת עונה רעה בליגה הישראלית, כשבאמתחתה 2 הפסדים להפועל "יונט" חולון ולעירוני "דיזנגוף סחר" נס-ציונה, ונחלצה מהפסד בהיכל נוקיה למכבי חיפה. משחק הדרבי ידע אירועים אלימים עשרות שנים, והשיא הגיע בעונה שעברה, עונת הבכורה המחודשת של האדומים בליגת העל, אז היה אירוע אלים בסיום המשחק בין הקבוצות בבית מכבי בראשון לציון.

יונתן שולדבראנד מתאמן

יונתן שולדבראנד מתאמן

כמו כן, הפועל "SP" תל אביב הודיעה על הסכם חסות נוסף עם "זאוס ספורט", בו יחלו שחקני הקבוצה והצוות המקצועי להתאמן. כמו כן, חברי העמותה יזכו להנחה ברישום למועדון הכושר.

יו"ר הפועל תל אביב, רמי כהן, אמר: "אנחנו גאים על שיתוף הפעולה עם "זאוס". אנחנו מאמינים כי היכולת לאפשר לשחקני הקבוצה את התנאים הטובים ביותר שכוללים צוות מקצועי מהטובים בארץ, צוות רפואי ופיזיותרפיסטים ועכשיו גם חדר הכושר ומתחם הבריאות הטוב בישראל, הם הדרך לשדרוג המועדון ולהצלחה מקצועית."
מנהל מועדון "זאוס", יהודה מימון, אמר לאחר חתימת ההסכם: "אנחנו שמחים מאוד לשתף פעולה עם מועדון גדול כמו הפועל תל אביב. אין יותר טבעי מכך ששחקנים מקצוענים ומובילים כמו של הפועל תל אביב, יתאמנו ויטופלו על ידי צוות המאמנים המוסמך והמקצועי ביותר, בחדר הכושר ומתחם הבריאות הטוב ביותר שיש בארץ".