דאנק

הכוכבים של דאנק- מחזור 4

עונה חדשה וכמו בכל שנה אתר דאנק מפתיע ומביא לעולם חידוש מרענן. והפעם הכוכבים של דאנק:

בכל שבוע נציג 3 ישראלים, 3 זרים (ומתאזרחים) ו-2 צעירים (עד גיל 22) שיקבלו מאיתנו כוכבים. מקום ראשון – ***** (5 כוכבים), מקום שני – **** (4 כוכבים), ומקום שלישי – *** (שלושה כוכבים). בתום העונה נכריז ונכתיר בטקס מרגש את הכוכב של דאנק בכל קטגוריה. וגם נוסיף מילה טובה בכל שבוע.

הערה: עקב הפיצול המחזור הרביעי, הכוכבים ייתנו ועודכנו רק לאחר סיום המחזור ב-19/12

הכוכב הישראלי של דאנק:

מורן רוט על הפרקט

מורן רוט חוזר להילחם. צילום: עודד קרני, מנהלת הליגה

***** מורן רוט (מכבי חיפה) – עוד משחק נפלא לרכז הכי טוב בארץ, אחרי שנת ייבוש על הספסל, רוט יוצא כל שבוע מלוע של תותח. ובמחזור ה-4 מסיים עם 24 נק', 4 ריבאונדים, 4 אסיסטים ומדד 20. וברור לכל שחיפה זה הקבוצה של רוט.

**** אפיק ניסים (הפועל אילת) – הבאנקר של אילת בקו האחורי, סוחב את אילת שבוע אחר שבוע על גבו. מסיים עם 23 נק', 2 חטיפות, 7 אסיסטים ומדד 22.

*** יותם הלפרין (הפועל ירושלים) – מתחיל להזכיר את יותם שירושלים בנו עליו. מסיים עם 13 נק', 3 שלשות ו-6 אסיסטים.

הכוכב הישראלי הצעיר של דאנק:

***** שון דאוסן (ראשל"צ) – כנראה הדבר הבא בכדורסל הישראלי, בעיקר על רקע האפרוריות של ראשל"צ. מסיים משחק עם 18 נק', 8 ריבאונדים, סחט 7 עבירות ומדד 17.

**** אדם אריאל (הפועל ירושלים) – אריאל חוזר במחזור הרביעי לרוטציה של גרינברג, משחק 21 דקות, קולע 6 נק' ומוסיף 2 ריבאונדים.

הכוכב הזר של דאנק:

***** דונטה סמית' (מכבי חיפה) – הזר הכי טוב בליגה ממשיך במסעות דאבל-דאבל וטריפל-דאבל והכול משולב בשיגעון חיובי. מוליך את חיפה לניצחון חוץ חשוב עם 25 נק', 11 ריבאונדים, 7 חטיפות, סחט 8 עבירות, 5 אסיסטים מדד 46 (!), ושחקן 10 !

**** דרווין קיצ'ן (הפועל ירושלים) – טריפל דאבל לקיצ'ן הישן והטוב. 12 נק', 10 ריבאונדים ו-10 אסיסטים, ומדד מרשים של 29.

*** ראשן פרימן (נתניה) – היחיד בנתניה שראוי לאזכור. הסנטר היציב מסיים עם דאבל-דאבל: 29 נק' ו-13 ריבאונדים, סחט גם 9 עבירות ומסיים עם מדד 31.

ונציין גם את: דאנקן ופרחובסקי (הפועל ירושלים), רודריק (אילת), וורון ואיבי (הרצליה)

מילה טובה

לקהל , שלמרות השעות הלא שגרתיות ופיצול המחזור הגיע בהמוניו.   1000 צופים בבית מכבי בשעת צהרים, 1100 באולם היובל בהרצליה בשבת בערב ועוד 1400 צופים בהדר יוסף.