דאנק

הכוכבים של דאנק – מחזור 7

השבוע בכוכבים של דאנק: מורן רוט, הרכז הכי טוב בליגה כובש את הפסגה, טישמן מככב בגלילבוע, ושוב האמרה של דאנק  שהזרים הכי טובים הם אלו שכבר היו פה מקבל משנה תוקף בפסגת הזר החביב של דאנק ויותר ממילה טובה לליאור אליהו על הבחירה שלו.

הטבלה המצטברת כוללת את מחזור 4 ו-7 ויעודכן במידת הצורך לאחר שני משחקי ההשלמה.

FIBA Europe / Castoria / Wiedensohler

FIBA Europe / Castoria / Wiedensohler

הכוכב הישראלי של דאנק:

***** מורן רוט (מכיב חיפה) הרכז מספר 1 בליגה. מוביל את חיפה לתצוגות שיא בליגה ובאירופה. ניהול משחק, קבלת החלטות ברמה גבוהה, מוסיף דאבל דאבל של 10 נק' ו-11 אסיסטים, ומדד 18. ומדד +/- של 21  (הגבוה בחיפה).

**** רביב לימונד (הפועל ת"א) ניהול משחק נהדר, הגנה רצחנית, 16 נק' ובעיקר הרבה אנרגיה בדרך לניצחון ענק על מכבי ת"א. ת"א אדומה !

*** אפיק ניסים (הפועל אילת) הרכז הוותיק מוביל את אילת לניצחון משכנע על הרצליה. מסיים עם 18 נק', 4/5 לשלוש, ניהול משחק טוב עם 5 אסיסטים, ומדד 17.

ונציין גם את: טל דן (נס ציונה), אבירם זליקוביץ (הרצליה)

מצטבר: 1. מורן רוט (חיפה) – 13, יותם הלפרין (ירושלים) – 11 אפיק ניסים (אילת) -10.

הכוכב הישראלי הצעיר של דאנק:

***** נמרוד טישמן (הפועל גלילבוע) – למרות ההפסד משחק טוב לרכז מגלילבוע. מסיים עם 8 נק', 7 ריבאונדים ו-3 אסיסטים. ומדד 11. רק שיפור הקליעה וקבלת ההחלטות יביאו אותו למועמד רציני לחביב הצעיר של דאנק.

**** תומר בר אבן (חיפה) – 4 דקות, ורק פעולות חיוביות: 2 נק', 2 אסיסטים וניהול משחק טוב.

מצטבר: 1. עוז בלייזר (הרצליה) – 15, שון דאוסן (ראשל"צ) – 14, נמרוד טישמן (גלילבוע) – 10

הכוכב הזר של דאנק:

***** ג'וש דאנקן (הפועל ירושלים) – מוביל את ירושלים לניצחון, עם 19 נק', 8 ריבאונדים, 7/7 מהקו, ומדד 30. מדורג שני בטבלת מדד היעילות.

**** ג'וש אוונס (הפועל ת"א) – משחק נהדר לזר המושמץ של הפועל ת"א. 17 נק' באחוזים גבוהים, 5 ריבאונדים, 3 הטבעות ומדד 22

***. ראשן פרימן (נתניה) – מוביל את נתניה לניצחון מרשים, השחקן היציב והבאנקר של נתניה. מסיים עם דאבל דאבל של 18 נק' ו-12 ריבאונדים, בדרך למדד 26.

ונציין גם את: פרחובסקי (ירושלים), דונאלסון (הרצליה), יינסי גייטס (אילת), סמית' (חיפה), בראון (הפועל ת"א)

מצטבר: 1. דונטה סמית (חיפה) – 10, בראון (הפועל ת"א), דאנקן (ירושלים), פרימן (נתניה) – 9.

מילה טובה

לליאור אליהו. שבחר אחרי 10 שנים (מאז ימי גליל עליון העליזים מכפר בלום) להוביל קבוצה ולקחת את האתגר הכי גדול בכדורסל הישראלי: להביא לעיר הבירה לראשונה בהיסטוריה תואר אליפות (במקום לסבול שוב מהגערות של מר אנטי-ישראליים)