דאנק

הכוכבים של דאנק – מחזור 6

השבוע בכוכבים של דאנק: טל דן במשחק של פעם בחיים כובש את הפסגה השבועית, עוז בלייזר חותם קבע בכוכב הישראלי הצעיר של דאנק, סמית' ודאב מציגים שורה סטטיסטית מהסרטים וגם מילה טובה על הדרומיים. צילום:עודד קרני, מנהלת הליגה.

הכוכב הישראלי של דאנק:

***** טל דן (עירוני נס ציונה) משחק פנטסטי לשחקן הכי טוב בליגה (נבחרת כבר אמרנו?), דאבל-דאבל של 20 נקודות באחוזים גבוהים ושלשה אחת, 12 ריבאונדים ומדד שיא של 34.

**** ניצן חנוכי (הפועל אילת) משחק מצוין של הרכז הוותיק שהוביל את אילת לניצחון על אשדוד. חנוכי מסיים עם 16 נק', 7/9 מהשדה, ניהול משחק טוב עם 8 אסיסטים, שמירה מצוינת, בדרך למדד 24. חייב לשמור על יציבות לצד שני משחקים מצוינים, סיפק ארבעה משחקים חלשים.

*** מורן רוט (מכבי חיפה) – עונה מצוינת לרכז הכי טוב בליגה. מוביל את חיפה לניצחון בראשל"צ עם 19 נק' ו-6 אסיסטים. מדד 21 ובעיקר אנרגיות , הובלת כדור, וקבלת החלטות נהדרת.

ונציין גם את: רביב לימונד (הפועל ת"א), ליפשיץ (אשדוד), אורלנד (נתניה), מאיר טפירו (נס ציונה)

מצטבר: 1. ניצן חנוכי (ראשל"צ) ויותם הלפרין (ירושלים) עם 8 כוכבים.

טל דן. הגיע הזמן שישחק בנבחרת.

טל דן. הגיע הזמן שישחק בנבחרת. (צילום: עודד קרני, מנהלת הליגה)

הכוכב הישראלי הצעיר של דאנק:

***** עוז בלייזר (הרצליה) – חתום על התואר הראשון של העונה: תגלית העונה. משחק נהדר עם המון ביטחון וקור רוח. משחק 23 דקות, קולע 13 נק' , כולל 7/7 מהעונשין, 5 ריבאונדים וסחט 5 עבירות, ומדד 14.

**** איתי שגב (הפועל חולון) – שיחק רק 7 דקות, אבל סיפק תפוקה מרשימה. 2 נק', 2 ריבאונדים, 3 חטיפות, וחסימה בדרך למדד 8.

ונציין גם את נמרוד טישמן (גלילבוע) ואדם אריאל (הפועל ירושלים).

מצטבר: 1. עוז בלייזר (הרצליה) עם 15 כוכבים שון דאוסן (ראשל"צ) עם 9 כוכבים.

הכוכב הזר של דאנק:

***** דונטה סמית' (מכבי חיפה) – משחק מפלצתי נוסף לזר הכי טוב בליגה. כמעט טריפל-דאבל. מסיים עם 17 נק' באחוזים מצוינים, 10 ריבאונדים, ו-7 אסיסטים ומדד משוקלל של 37.

**** בריאן אוסברי (חולון) – מוביל את חולון לניצחון עם דאבל-דאבל מרשים של 19 נק' ו-12 ריבאונדים, מדד 27. השחקן הכי יציב בחולון והבאנקר של ליובין.

*** מרכוס דאב (אשדוד) – שורה סטטיסטית מהסרטים לסנטר האשדודי. מסיים עם 24 נק', 9 ריבאונדים, סחט 10 עבירות והוסיף 7 חטיפות. מדד משוקלל 35.

ונציין גם את: ריק ג'קסון (גלילבוע), מישל וואט וטיילר האניקט (נס ציונה), ג'יימס (מכבי ת"א), רנדל (חיפה), ווטפורד ורודריק (אילת), פירסון (אשדוד), פרימן (נתניה), אומה (הרצליה)

מצטבר: 1. קרלון בראון עם 9 כוכבים.

מילה טובה

החלק הדרומי המקופח סובל שנים רבות מחוסר חשיפה בכל הגילאים בכדורסל. הנה רגע של נחת מליאור ליפשיץ ששיחק בילדים בהפועל עומר, ובנערים בביתר באר שבע ומורן רוט ששיחק במחלקת הילדים והנוער של מכבי אשדוד.