דאנק

הכוכבים של דאנק – מח' 2

עונה חדשה וכמו בכל שנה אתר דאנק מפתיע ומביא לעולם חידוש מרענן. והפעם הכוכבים של דאנק:

בכל שבוע נציג 3 ישראלים, 3 זרים (ומתאזרחים) ו-2 צעירים (עד גיל 22) שיקבלו מאיתנו כוכבים. מקום ראשון – ***** (5 כוכבים), מקום שני – **** (4 כוכבים), ומקום שלישי – *** (שלושה כוכבים). בתום העונה נכריז ונכתיר בטקס מרגש את הכוכב של דאנק בכל קטגוריה. וגם נוסיף מילה טובה בכל שבוע. נצא לדרך…

הכוכב הישראלי של דאנק:

***** אבי בן שימול (בני הרצליה) – האיש שלנצח ייקרא במחוזותינו "נער הפוסטר" של מכבי ת"א, מצא את מקומו, כמבוגר האחראי בהרצליה עם שיא קריירה של 21 נק', 9 אסיסטים, סחט 10 עבירות, ומדד שיא של 31.

**** ניצן חנוכי (הפועל אילת) – אסיסט מנצח,  ניהול משחק אחראי ובטוח, עם 17 נק', 4 ריבאונדים, 6 אסיסטים ומדד 24.

*** שלומי הרוש (חולון) – שיא קריירה לילד שאנחנו מחכים כבר כמה שנים לפריצה המיוחלת. 20 נק', והשאר בסימן 5 (אסיסטים, ריבאונדים וחטיפות) ומדד שיא של 28.

מצטבר: 1. גוני יזרעאלי (חולון) ואבי בן שימול (הרצליה) עם 5 כוכבים.

אבי בן שימול

אבי בן שימול. צילום: עודד קרני, מנהלת הליגה

הכוכב הישראלי הצעיר של דאנק:

***** נמרוד טישמן (גלילבוע) – האם צילו של נעימי גרם סוף סוף לטישמן להתעורר. ניהול משחק טוב עם 7 נק' ו-6 אסיסטים. הגנה טובה ועם עוד קצת תעוזה ובטחון והילד עוד יגיע רחוק

**** שון דאוסן (ראשל"צ) – שוב משחק נפלא, נקודת האור היחידה בראשל"צ. מסיים עם כמעט דאבל-דבאל: 8 נק' ו-9 ריבאונדים, ובעיקר חוצפה חיובית וגם כמה חסימות נאות.

מצטבר: 1. שון דאוסן (ראשל"צ) עם 9 כוכבים.

הכוכב הזר של דאנק:

***** ג'ראלד רובינסון (גלילבוע) – עלה מהספסל והראה איך רכז אמיתי צריך להיראות, ניהל בחוכמה רבה את משחקה של גלילבוע עם 19 נק' והוביל אותה לניצחון קליל, תיבל בהטבעה מרשימה על הפרצוף של ראשל"צ.

**** קרלון בראון (הפועל ת"א) – עוד משחק פנטסטי של הרכז האדום שעבר בגולדן סטייט ומסתמן כ"גניבה" נאה.מסיים משחק עם 23 נק', 6 ריבאונדים ו-4 אסיסטים ומדד 26.

*** ראשן פרימן (נתניה) – משחק טוב לסנטר שחוזר אלינו לסיבוב שני אחרי עונה יפה במ.כ. הבקעה. מוביל את נתניה לניצחון ראשון העונה עם 17 נק ו-6 ריבאונדים.

מצטבר: 1. אוסטין פרימן (אשדוד) וג'ראלד רובינסון (גלילבוע) עם 5 כוכבים.

מילה טובה

למנהלת הליגה ורענן כץ על רעיון מבורך, יצירתי וציוני: מתן מילגה בסך 1000 דולר לשחקן הישראלי המצטיין של המחזור.

רענן כץ: "מטרתי עם מתן מילגה זו בכל שבוע היא לחזק את השחקן הישראלי ולגרום לו לרצות להתקדם ולהצליח יותר ובמקביל לעודד שחקנים ישראליים לצאת ללימודים ובכך להשקיע ולחשוב על עתידם המקצועי אחרי הפרישה מכדורסל" .