דאנק

מפירי השביתה משלמים במגרש

(צילום:גיל שאשא)

שלושה שבועות בלי כדורסל היו קשים, וטוב שחזרו למגרשים. היה עצוב לראות אתמול איך עיתוני הספורט ואתרי האינטרנט דוחקים את מחזור המשחקים בליגת וינר בכדורסל למקומות השמורים לתחרויות ספורט, ויסלחו לי החברים מיזרעאל, כמו רוגבי ובדמינטון. חלקם אף התעלמו לחלוטין (אתר ONE העלה פרומו רק כמה שעות לפני תחילת המחזור מועתק מילה במילה מאתר המנהלת) והגדיל לעשות ערוץ הספורט שהחליט שהמשחק של גלילבוע ישוחק ביום רביעי נגד אשקלון בעוד חולון נגד נתניה יהיה ביום חמישי. כולם עסקו, קידמו והללו את המשחק של מכבי ת"א ביורוליג.

דה לקסוס אמר פעם: "נקמה היא מנה מצוינת כשהיא מוגשת קר". ואכן אתמול בערב אחד שילמו מפירי השביתה ומי שפגעו בעתיד הכדורסל הישראלי, בגדול על המגרש: שחקני מכבי ת"א, עו"ד שמעון מזרחי והמחסל דיויד בלאט חטפו הפסד מביש ומפלה צורבת במדריד. הישראלים הפחדנים שלה שהפרו שביתה, שבתו על המגרש: הם קלעו 8 נקודות ביחד !

יהוא אורלנד ואלירן גואטה מנתניה חטפו אתמול בראש מחולון. יהוא אורלנד האומלל שיחק 22 דקות 0/4 מהשדה, 0/2 מהעונשין ומדד שלילי של 4-, מישהו אמר מגיע לו ?

גם שחקני אשדוד שהזדרזו להפר שביתה ולהגיע לאולם חטפו בראש מ… הפועל ת"א ששחקניה הובילו את המאבק בראשות מתן נאור הנפלא שסיים ערב פנטסטי בסימן 6: עם 16 נקודות, 6 ריבאונדים ו-6 אסיסטים.

ומילה אחרונה על ההסכם. במילה אחת: בושה. בשתי מילים: בושה וחרפה. ההסכם טוב לקבוצה אחת: מכבי ת"א. הוא רק מנציח את שליטתה המוחלטת בענף המוביל בישראל ובדרך להחריב אותו על מזבח ההישגים של הקבוצה שמייצגת בעיקר את עצמה.