דאנק

הנביא צופה את סדרות הפלייאוף

(צילום: מנהלת הליגה)

לאור ההצלחות הרבות שלי בתחום התחזית בכדורסל (ואבא שלי אמר לי פעם: "תטפוח לעצמך על השכם, כי אף אחד לא ייעשה את זה במקומך"…)  ולאור דרישות הקהל להלן תחזית משחקי ההצלבה:

המיקומים ייקבעו לפי המפגשים הישירים בין הקבוצות. אילת נגד חיפה על המקום השני, נתניה נגד ירושלים על המקום הרביעי וגלילבוע נגד הפועל ת"א על המקום השביעי.

מקום 1:

מכבי ת"א.

מקום 2-3:

כרגע שוויון נקודות בין אילת לחיפה. לאילת משחקים קשים: ירושלים וחיפה בחוץ ומכבי ת"א בבית. לחיפה נותר לשחק עם מכבי ת"א בחוץ ואילת וראשל"צ בבית. בהנחה ששתיהן יפסידו למכבי ת"א, הרי הכול מתנקז למפגש ביניהן. אילת נראית יותר טוב, אבל הביתיות תכריע וחיפה תסיים שנייה לאחר ניצחון ברוממה על אילת.

מקום 4-6:

נתניה שנראית מצוין בשבועות האחרונים תסיים רביעית. נותר לה לשחק נגד ראשל"צ ומכבי ת"א בחוץ ונגד ירושלים בבית. המפגש הקובע עבורה יהיה נגד ירושלים בבית והיא תנצח ותסיים רביעית, ירושלים תסיים חמישית וראשל"צ תסיים שישית.

מקום 7-8:

גם כאן הכול מתנקז למשחק אחד ביום חמישי הקרוב בגן נר. שתי הקבוצות במומנטום טוב וצפוי קרב מרתק. גלילבוע תחזור עייפה מהמסע בבלקנית, והאוהדים של הפועל ת"א מהמרכז ומהעמק ייתנו לה אווירה ביתית, שתוביל אותה למקום ה-7 והימנעות מדרבי נוסף העונה.

סדרות רבע הגמר:

מכבי ת"א – גלילבוע

מכבי חיפה – הפועל ת"א

הפועל אילת – מכבי ראשל"צ

ברק נתניה – הפועל ירושלים