דאנק

הדרבי אדום

(צילום: עודד קרני)

ב-23/5/2004 הבן שלי תומר היה בבטן של אמא אורלי. הפועל ת"א ניצחה באולם המכושף באוסישקין 80:75 את מכבי ת"א בדרבי ענק, וזה לאחר ניצחון ב-25 הפרש בדרבי שלפניו. חודשיים לאחר מכן הגיח תומר לאוויר העולם. 9 שנים הוא חיכה לרגע הזה, שאבא סיפר לו בסיפורים לפני השינה שהפועל ניצחו בדרבי ! הוא חיכה בסבלנות שהפועל אוסישקין יעלו מליגה ב' לליגת העל. ואתמול 3/3/2013 זכה תומר, בני, לראשונה בחייו לראות ניצחון אדום בדרבי.

תודה לך הפועל ת"א על רגעים גדולים של אושר,  תודה לך בר טימור על שבגיל 21 (ויום) הובלת את הקבוצה בערב ענק עם 20 נק' 4/5 מהשלוש, תודה לך מתן נאור על משחק עם נשמה ענקית והגנת ברזל, תודה לך קרטיס קלי על משחק הירואי עם 18 נק', 9 ריבאונדים וההוצאה של שון ג'יימס מהמשחק, תודה לכם סטיט, שירן, שולדבראנד, רנדל, גודס ואיתן על שהייתם שותפים לערב חלומי של פעם בחיים, תודה לך ארז על ניהול משחק מבריק ותודה מיוחדת וענקית לקהל ענק באדום שהוכיח שהוא מספר אחד בארץ.

מדהים היה אתמול לראות איך האווירה המכושפת, שזכורה מהימים הטובים של אוסישקין, הגיע לאולם בראשל"צ, קהל שלא מפסיק לעודד לרגע ומכניס בשחקנים אמונה ואנרגיות מטורפות (מולו הקהל השבע בצהוב שמדי פעם מתעורר משינה), אהבה ועזרה בין השחקנים ובינם לבין הצוות המקצועי (ומולו צוות מקצועי בצהוב שלא מפסיק להאשים את השחקנים ולחסל להם את הביטחון), ויותר מהכול שחקנים בצהוב שכל אחד מהם מרוויח יותר מכל השחקנים של הפועל ת"א ביחד, עומדים חסרי אונים עם ידיים רועדות ומבט עגום מול אדום אחד גדול !

שירבו עוד הרבה ימים כאלה !