דאנק

אולסטאר: כנגד 4 בנים ישראלים

1. חכם

allstar-smartיום האולסטאר בהפקת מנהלת הליגה, היא החלטה חכמה שמביאה את הכדורסל לנוער בצורה מקצועית, מופתית ומהנה. בשעות הבוקר באולם רוממה בחיפה העבירו שחקני האולסטאר הדרכות ואימונים ביסודות כדורסל, בהנחייתו של בראד גרינברג, לשחקני מחלקות הנוער בחיפה: מכבי, הפועל וביתר חיפה. היה מרגש לראות את מקל, ג'ימס, חנוכי ואורלנד מלמדים שחקנים את רזי המשחק. מפתיע לראות את נאור, וושינגטון, יוטר ופלס מעבירים ברצינות ושקדנות יסודות הגנה. סטול, חג'ג', דייסון, סמית' וסטייט הפליאו בלימוד הקפצות כדור. קלאת'ס, דונטה, רייס, יבזורי ודאב העבירו אימון קליעות. טפירו, וניסים תרגילי כדור, ואתלטיקה בהדרכתו של מאמן הכושר רגב פנאן ביחד עם סקוטי הופסון ושלומי הרוש. ליאור אליהו, עידו קוז'יקרו, וגיא פניני, עופר רחימי ערכו שיחות והעבירו טיפים לשחקנים.

לאחר התחנות שיחקו הילדים משחק ראווה מול כוכבי האולסטאר ובסיום עלו הילדים על הפרקט להצטלם עם השחקנים ולקבל מהם גלויות חתומות. הרבה חוכמה, יופי ואושר היה בבוקר הנפלא הזה.

2. תם

יום האולסטאר, יכול להחליף את שמו "ליום המשפחה של שחקני הכדורסל". בימים רגילים השחקנים שומרים על מקצועיות רבה וריכוז גבוה, אבל ביום מיוחד זה, הגיעו חלק מהשחקנים עם משפחתם וילידיהם. התום של שחקני הכדורסל הופך אותם להורים נפלאים שמיכל דליות יכולה ללמוד מהם. עידו קוז'קרו במפגן אבהות מרשים עם ילד על הראש, הכתפיים והידיים שלא רוצה לעזוב את אבא לרגע. שון ג'יימס עם שני תאומים קטנים שממש מעריצים את אבא. דרון וושינגטון עם ילד קטן שבעזרת אבא הגיע עד לטבעת.

3. רשע

אחרי שנגמר האולסטאר ואחרי הניצחון המרשים של הישראלים מול הזרים, הקרב עובר לזירה אחרת. הרבה יותר רצינית, הרבה יותר עמוקה. השחקנים הישראלים נלחמים כעת על עתידם מול הרשעים האמיתיים – חלק מבעלי הקבוצות, שלא חושבים על עתיד השחקן הישראלי, אלא על הצלחות מידיות וחיפוש עשרות זרים בינוניים על חשבון הישראלים. הקרב הזה הולך להיות לא קל. הישראלים בראשות מתן נאור, טפירו, ניסים ואחרים הולכים עד הסוף. בעלי הקבוצות מצידם הולכים לעלות עם הנוער וגם הם לא יוותרו. נשמח אם עופר שלח יטיל את יהבו, וכמעשה הבוס שלו, יילמד את השחקנים הישראלים פרק בניהול משא ומתן.

4. ושאינו יודע לשאול…

צילום: גיל שאשא

דני פרנקו הסתובב אתמול ברוממה עם חיוך רחב. השחקנים פשוט מעריצים את המאמן הנפלא הזה. שילוב של ידע עצום ויכולת להגיע לשחקנים, הביאה אותו עד היום לקבוצות בינוניות עם שאיפות לא גבוהות והוא הצליח להוציא מהם את המקסימום. פרנקו אף פעם לא עשה לעצמו יחסי ציבור, פרנקו הוא מהסוג של הבן שלא יודע לשאול..

וכל זה מוביל לכך שתרשמו לכם סקופ בלעדי: דני פרנקו ייאמן בעונה הבאה את גלילבוע. ליאור ליובין יסיים בוודאות את דרכו בגלבוע. אוחיון אמר שהוא לא מפטר באמצע העונה אבל בסופה ייפטר גם ייפטר. גלילבוע זקוקה למאמן רעב, עם ניסיון שיודע לעבוד בשקט וצנעה. בקיצור גלילבוע צריכה ותחתים את דני פרנקו. יחד איתו, וזאת רק המלצה ותחושה, הוא יביא עמו כנדוניה את בן רייס ואולי דרון וושינגטון. ותזכרו איפה קראתם את זה לראשונה…