דאנק

הארוחה השבועית של דאנק

מדי שבוע נגיש לכם כאן באתר דאנק, מדי מחזור משחקים, ארוחה שבועית בת שלוש מנות , מעשה ידיו של השף אילון סלוס. הארוחה תכלול שלוש מנות: מנת פתיחה, מנה עיקרית וקינוח.

1. מנת פתיחה – מספר חזק

נפתח כהרגלנו בשנים האחרונות, במספרים החזקים של המחזור. נעקוב אחרי רצף העונשין הגדול, נבחר לנו חביב "מספר חזק" שייכנס לנעליים של חביבי "מספר חזק" מהשנים האחרונות: מרקו קילינגסוורת',, בריאנט דאנסטון, שון ג'יימס, וראשן טרנר. נבדוק האם עידו קוז'יקרו ייכנס לרשימת 50 הקלעים הגדולים בכל הזמנים, ונציג את כל המספרים המיוחדים של המחזור.

2. מנה עיקרית – הישראלים

אתר דאנק חרט על דגלו לקדם, לפאר ולשבח את הכדורסלן הישראלי ולקדם כדורסל כחול-לבן, במנה זו נעקוב אחרי הישראלים בליגה, נראה באיזה קבוצות הדקות והתרומה של הישראלים היא הגבוהה ביותר, נבחר את הישראלי של השבוע, ונציג את הכדורסלן הישראלי מכל זווית אפשרית.

3.קינוח – דור העתיד "הילדים של שנות התשעים"

לקינוח, נעקוב אחרי הדור הבא. במנה זו נשים דגש על הכדורסלנים שנולדו בשנות ה-90 ומהווים את העתודה הרשמית של הכדורסל הישראלי. הרבה מאוד כדורסלנים טובים בגילאים אלו יככבו השנה בליגת וינר ועשויים לעשות את שנת הפריצה שלהם. אתר דאנק מתחייב לקדם אותם כל דרך עד להשתלבותם בנבחרת ישראל.

להתראות בימים ראשון ושני !