דאנק

אזהרת רווח – הפועל אלטושלר שחם גלבוע גליל

מסיבת העיתונאים לפתיחת העונה של הפועל אלטושלר שחם גלבוע גליל , הקבוצה שמיצבה את עצמה כמספר 2 במדינה הייתה אופטימית ומלאה בהבטחות. מה השתנה מאז?

"אזהרת רווח היא הודעה שמוסרת חברה שמניותיה רשומות בבורסה שלפיה עלול להיות שינוי לרעה ברווח הצפוי שלה, על פי אומדנים קודמים, בדיווח שאותו היא אמורה למסור במועד קרוב. בדרך כלל התוצאה של הודעה כזו היא ירידה בשער המניה".

מסיבת העיתונאים לפתיחת העונה של הפועל אלטושלר שחם גלבוע גליל , הקבוצה שמיצבה את עצמה כמספר 2 במדינה הייתה אופטימית ומלאה בהבטחות: עמית גל אמר: "הזרים שאמורים לחזק את הקבוצה, חלקם הגיעו ממכללה ולא סתם קבוצות אחרות בליגה כבר שמו עליהם עין. אני מעריך שהם יגיעו לטופ של הכדורסל הישראלי ואולי גם לטופ האירופאי. 4-5 שחקנים מהסגל של הקבוצה יהיו בנבחרת תוך שנתיים" . דני עטר אמר: "מחכה לנו עונה מרתקת ומעניינת. יש פה קבוצה צעירה, שמייצגת את הפריפריה. סגל השחקנים עולה על הדרישות שלנו, הפיינל פור הוא יעד מוגדר ואני בטוח שהשחקנים והצוות המקצועי יעמדו בו."

גילוי נאות: לכל עיתונאי יש אג'נדה ותפיסת עולם משלו. למרות שאני אדום בנשמה, כתושב הגלבוע, אני אוהד מכל הלב את גלילבוע ואת ההשקעה בשחקן הישראלי, הייתי עם הקבוצה בכל רגעיה הגדולים, הבן שלי תומר משחק מזה שלוש שנים במועדון הכדורסל המפואר של גלבוע/מעיינות והמילים הבאות נכתבות מתוך אותה אהבה, ומתוך תקווה שיש מספיק זמן כדי לתקן ולשפר.

הגעתי עם מטען גבוה של ציפיות להפנינג פתיחת העונה של הקבוצה ולמשחק האימון מול הפועל אילת. נוסיף לכך את ההפסד המביך בבית לקריית אתא מהלאומית ונגלה שגלילבוע חייבת לכנס מסיבת עיתונאים נוספת ולהכריז על אזהרת רווח. הקבוצה נראית לא טוב, הישראלים שלה לא נראים ככאלו שיכולים לספק את הסחורה, למעט יבזורי שנראה מאוד חלוד ושבע, שאר הישראלים מתאימים במקרה הטוב לליגה הלאומית, (במקרה של עמית ביר כץ, אפילו לא לליגה א'), לאור העובדה שגלילבוע תשחק לפי החוק הרוסי המחייב שני ישראלים על המגרש, המצב נראה רע עוד יותר. לא ברור על אילו 4-5 שחקנים מדבר עמית גל שיגיעו לנבחרת, אלא אם הוא מחשיב את נבחרת 3X3 שבו נמצאים שמחון ובית יוסף. גם הזרים לא נראים ככאלה שייחטפו ע"י קבוצות אירופאיות או ישראליות.

שחקני נבחרת 3X3 2012

שמחון ובית-יוסף עם מדי נבחרת 3X3.

עדיין לא מאוחר לתקן, ואזהרת הרווח יכולה לעשות רק טוב לגלילבוע. בואו של האנטר תעשה רק טוב ותכניס אנרגיות לקבוצה, הזרים החדשים אולי יצברו ניסיון ובטחון, גלילבוע צריכה לשחרר את ביר כץ ולהשקיע דקות משחק וזמן בבוגר המועדון עוז בלייזר שנתן הופעה מעולה כקפטן נבחרת העתודה ובעונה שעברה בעפולה, בלית ברירה ובאין ישראלי נוסף בקנה, צריך לתת את המושכות והביטחון לנמרוד טישמן וכאמור ללכת בכל הכוח על עוז בלייזר. ושיהיה בהצלחה כי הליגה הישראלית זקוקה לגלילבוע חזקה !