דאנק

מונטנגרו בלתי מנוצחת

הערב, עם צפי להיכל מלא, ישראל תנסה לכסות את הפער של 6 הנק' שנפער מול מונטנגרו בפתיחת הקמפיין. איזה ישראל נראה הערב? (צילום: עודד קרני, פיבא אירופה)

[match id=30]

[יורובאסקט בדאנק]

סבב אחד של משחקי בית כבר עברו על בית א' במוקדמות היורובאסקט. מונטנגרו היא היחידה שלא הפסידה עד כה, כשהיא מנצחת בדקות הסיום את המתמודדות לעלייה, ישראל וסרביה. המצב בבית א' לא פשוט. מאחורי המוליכה, מונטנגרו, שלוש נבחרות בעלות מאזן דומה של 3 ניצחונות מול 2 הפסדים. ישראל וסרביה, המועמדות לעלייה לשלב הבא, כבר הפסידו 2 משחקים, שהם כמעט מספר ההפסדים המקסימלי איתם שואפות נבחרות אלו לסיים את שלב המוקדמות.

עבור נבחרת ישראל, המשחק מול מונטנגרו הוא מוקש עקב המצב אליו נקלעה ישראל בפתיחת הטורניר. ישראל לא תוכל להרשות לעצמה יותר מהפסד אחד בשאר המשחקים כדי להישאר בתמונת העלייה. שני משחקים קשים צפויים לנבחרת מול מונטנגרו הערב ובהמשך מול סרביה, וכן יריבה נוספת שלא נוכל לזלזל בה שוב, נבחרת אסטוניה. ניצחון במשחק מול מונטנגרו יכול לקרב את הנבחרת לתמונת העלייה באופן סטטיסטי.

[match id=14]

את המשחק הקודם פתחה ישראל בצורה לא מספיק אגרסיבית, ובמחצית השנייה הציגה משחק נהדר. נבחרת ישראל כבר הייתה ביתרון 807 נקודות לאחר, 6 דקות לסיום המשחק, ובדקה האחרונה איבדה לראשונה ברבע את היתרון, והמשיכה לטעות עד לסיום וההפסד ב-6 נקודות.

ישראל צריכה הערב משחק טוב נוסף של הטריפל אוחיון, אליהו וכספי. מול סרביה השלישה הזו ייצרה מעל ל-60 נקודות והאחריות של אוחיון הייתה הגורם שאיפשר את המשך השליטה ברבע האחרון, שהוא בעקביות הרבע החלש של הנבחרת. הנבחרת תצטרך בנוסף גם חיזוק מהספסל מתחת לצבע עם טיוס וקוז'יקרו כגיבוי.

צפו בסלי השדה של נבחרת ישראל מול סרביה:

מוזמנים להמשיך לדבר על המשחק בדף הפייסבוק שלנו.